Just another WordPress.com site

Animalele in corabia lui Noe

DVD Speranta pentru Copii, vol.2 - Animalele in corabia lui Noe

Ieri, 15 februarie 2012, la sediul Studio Speranta, a avut loc tragerea la sorti a castigatorilor premiilor puse in joc cu prilejul concursului Speranta pentru Copii – vol.2, derulat in perioada 30 iunie 2011 – 31 ianuarie 2012. La acest concurs s-au inscris 462 de participanti care au trimis cuponul prin posta sau online. In urma extragerii cupoanelor au fost desemnati urmatorii castigatori:

→50 de Pachete DVD+CD SPERANTA PENTRU COPII:
Au castigat cate 1 Pack DVD+CD SPERANTA pentru COPII urmatorii participanti:

1. Apavaloaie Alexandru,  Suceava, SV
2. Arama Luigi, Dorohoi, BT
3. Azamfirei Alexandra, Sannicolau-Mare, TM
4. Balan Roberto Felix, Dumbraveni, SV
5. Balog Maria-Diana, Dopca, BV
6. Berintan Emanuel, Beclean, BN
7. Bojor Naomy Larisa, Cluj-Napoca, CJ
8. Bordea Filip, Cluj-Napoca, CJ
9. Borza Camelia, Mitocu-Drag, SV
10. Botea Estera-Camelia, Codlea, BV
11. Buhai Sara-Giulia, Baia Mare, MM
12. Chiciudean Dorothea, Bistrita, BN
13. Ciuciui Rahela, Oradea, BH
14. Constantin Patrik Matias, Calarasi, CL
15. Constantin Samuel, Brehuesti, BT
16. Damean Maria, Deva, HD
17. Dominte Rebeca Daniela, Cisnadie, SB
18. Duciuc Melania, Ipotesti, Suceava
19. Dumitru Beatrice Estera, Speretieni,    DB
20. Florea Luis, Vaslui, VS
21. Groza Hadasa, Cluj-Napoca, CJ
22. Homorozan Ana-Maria, Sighisoara, MM
23. Ianos Andreea, Baia Mare, MM
24. Ianovici Sara, Timisoara, TM
25. Lapusan Damaris Veronica, Cluj-Napoca, CJ
26. Ludusan Melissa, Bosanci, SV
27. Maris Naomi, Bocsa, CS
28. Mihet Maria Manuela, Bucuresti, B
29. Moldovan Gavril David, Dobric, BN
30. Moldovan Tabita-Andreea, Bistrita, BN
31. Muncaciu Aurel, Floresti, CJ
32. Negru Borzan Denisa Naomi, Baia Mare, MM
33. Oproiu Eduard, Godeni, AG
34. Perret Esmeralda, Costesti, AG
35. Pop Damaris, Feldru, BN
36. Popa Naomi, Sibiu, SB
37. Preda Filip, Bucuresti, B
38. Ripas Daniel-David, com.Ip, SJ
39. Savu Larisa, Siret, SV
40. Simionescu Denisa Ana-Maria, Ogrezeni,  GR
41. Sinca Cosmin Stefan, Darova, TM
42. Spin Stefania Hadasa, Zalau, SJ
43. Stanciu Rahela, Resita, CS
44. Stoica Natanael, Iasi, IS
45. Strimbu Andrei, Ortisoara, TM
46. Sulea Simeon, Codlea, BV
47. Talpos Roxana, Cluj-Napoca, CJ
48. Tanase Robert Daniel, Petrila, HD
49. Veres Stefan Andrei,  Zalau,  SJ
50. Visovan Ruben Emanuel, Timisoara, TM

→100 de cupoane primit o reducere de 20% la cumpararea vol.2, SPERANTA PENTRU COPII:

1. Agnes Slivneanu, Galati, GL
2. Andrica Ruth,    Deva, HD
3. Arama Mateo, Dorohoi, BT
4. Atanasoae Estera Dorina, Sibiu, SB
5. Bahnean Elisei, Radauti, SV
6. Balaban Doroteea Daria, Arad, AR
7. Balea Sarah, Racovita, SB
8. Barbu Patrik-Andrei, Oradea, BH
9. Belean Denis, Targu-Mures, MM
10. Blidar Alex, Baisoara, CJ
11. Blindu Camelia, Bosanci, SV
12. Bodnar Beniamin Emanuel, Radauti, Suceava
13. Bordinc Lidia, Targu-Jiu,
14. Bota Ianis David, Cluj-Napoca, CJ
15. Brinceanu Elisei-Alin, Cilnic, AB
16. Bucur Florin, Strejnic, PH
17. Bumbar Estera, Satu-Mare, SM
18. Burla Naomi, Vicovu de Sus, SV
19. Cibu Sergiu, Sebes, AB
20. Cionca Paul Emanuel, Arad, AR
21. C irlescu Jesse, Vaslui, VS
22. Cornea Alexandru, Grabati, TM
23. Cornea Florin, Radauti, Suceava
24. Cornea Lidia, Radauti, Suceava
25. Cristea Filip, Negreni, CJ
26. Diac Daria Damaris, Calacea, TM
27. Dogariu Robert Gabriel, Hunedoara, HD
28. Domuta Maia Adriana,    Timisoara, TM
29. Dreve Abigail Stefania, Cluj-Napoca,    CJ
30. Dumitru Iosif, Ilfov, B
31. Florea Diana, Cluj-Napoca, CJ
32. Frent Bianca, Caseiu, CJ
33. Gavriloaie Eliazar, Bistrita, BN
34. Geana Emanuel, Barlad, VS
35. Ghenu David Sebastian, Medias, SB
36. Gherle Luca Tobias, Oradea, BH
37. Gherle Timotei Titus, Oradea, BH
38. Giurgiu Daniel, Arad, AR
39. Goia Filip Daniel, Mioveni, AG
40. Goia Marc Elias, Mioveni, AG
41. Heler Judit-Eunice, Zabrani, AR
42. Hladi Valentin, Lisaura, Ipotesti, SV
43. Hozat Timotei Silviu, Talmaciu, Sebes, AB
44. Ilas Victor,    Vicovu de Sus, SV
45. Iura David, Bulgari,    SJ
46. Ivan Raoul, Sibiu, SB
47. Kadleti David, Butin, TM
48. Kucsicsa Patricia-Persida, Repedea, MM
49. Lazar Claudia, Deva, HD
50. Lozom Rebeca, Tileagd, BH
51. Lupascu Stefan, Suceava, SV
52. Lutu Estera, Nicolae Balcescu, TL
53. Manea Cecilia, Tomnatic, TM
54. Maran Nicanor, Carei, SM
55. Miculit Alessia Gloria, Arad, AR
56. Mihet Olivia Teodora, Bucuresti, B
57. Miron Camelia, Bosanci, SV
58. Moldovan Emima, Cornesti, MM
59. Moldovan Rebeca-Araceli, Bistrita, BN
60. Moldovan Samuel, Mociu, CJ
61. Moscu Gabriel, Arad, AR
62. Nastasoiu Emma, Campulung Muscel, AG
63. Nechifor Teodora- Maria, Focsani, VN
64. Niculcea Jessica, Volovat, SV
65. Novac Naomi, Oravita, CS
66. Onaca David-Daniel, Turda, CJ
67. Orlescu Natanael, Timisoara,    TM
68. Pacioianu Bianca, Micesti, AG
69. Palacian Marius, sat Hapria, AB
70. Parau Daniel, Timisoara, TM
71. Petrici Samuel-Vasile, Seica-Mica, SB
72. Pitut Liliana-Adriana, Cerneteaz, TM
73. Pocol Daria Sara, Baia Mare, MM
74. Poleac Lucas, Bocsa, CS
75. Pontos Alex, Santandrei, BH
76. Pontos Teodora Nicoleta, Tileagd, BH
77. Popa David, Timisoara, TM
78. Preda Robert Octavian, Maracineni, AG
79. Profiri Bianca-Clara, Iasi, IS
80. Radulescu Alexandru, Buzau, BZ
81. Sandu Ciprian, Timisoara, TM
82. Sfara Onisim Cristian, Baia Mare, MM
83. Sinescu Maya, Oradea, BH
84. Stejeroiu Maria, Fagaras, BV
85. Stoica Elisei, Iasi, IS
86. Sturza Alin, Grabati, TM
87. Talos Daria, Zalau, SJ
88.Tantagoi Ruben Lorian, Moldova-Noua, CS
89.Tarca Oliviu Nelutu, Bistrita, BN
90.Timariu Luisa Maria, Sibiu, SB
91.Todea Ana Claudia, Reghin, MM
92.Tranca Flavia Adina, Cluj-Napoca, CJ
93.Valenti Alexia-Clelia, Targu-Mures, MM
94.Velcherean Emanuela, Bistrita, BN
95.Voicu David, Bucuresti, B
96.Voicu Maria Izabela, Sibiu, SB
97.Zetu Caleb, Suceava,  SV
98.Zetu Eunice, Suceava, SV
99.Zetu Mattia,  Suceava, SV
100.Zetu Rut, Suceava, SV

→Toate celelalate 312 cupoane ramase in urna vor beneficia de o reducere de 10% la cumpararea vol.2, SPERANTA PENTRU COPII.

Persoanele desemnate castigatoare vor fi contactate de un reprezentant al Studio Speranta pentru a stabili modalitatea de trimitere a premiilor obtinute.

Pentru a vizualiza TRANSMISIA LIVE acceseaza http://www.speranta.ro

Multumim tuturor copiilor participanti, ii felicitam pe castigatori si le dorim tuturor multa binecuvantare!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: